Jakub Żmijewski Tattoo

Jakub Inspiracje, w swoim sketchowym stylu, czerpie przede wszystkim ze świata anime, którego jest wielkim fanem. Nie zamyka się jednak tylko na prace utrzymane w tej konwencji, dlatego coś dla siebie znajdzie również osoba spoza sympatyków japońskiej twórczości. Największą pasją Kuby oprócz rysunku jest sport, który nauczył go ciężkiej pracy i umiejętności dążenia do postawionych sobie celów. Obecnie zawodnik Ligi Szóstek w dwóch drużynach, z którymi rozgrywa regularne mecze oraz miłośnik porannego crossfitu.

Socialmedia

Instagram

Jakub Żmijewski Tattoo

Jakub Inspiracje, w swoim sketchowym stylu, czerpie przede wszystkim ze świata anime, którego jest wielkim fanem. Nie zamyka się jednak tylko na prace utrzymane w tej konwencji, dlatego coś dla siebie znajdzie również osoba spoza sympatyków japońskiej twórczości.
Największą pasją Kuby oprócz rysunku jest sport, który nauczył go ciężkiej pracy i umiejętności dążenia do postawionych sobie celów. Obecnie zawodnik Ligi Szóstek w dwóch drużynach, z którymi rozgrywa regularne mecze oraz miłośnik porannego crossfitu.

Socialmedia

Instagram

Przykładowe prace