aktualnościStudio tatuażu Warszawa

Gdzie wykonać efektowny tatuaż w Warszawie? Zapraszamy na ulicę Próżną 5! Na wizytę w studiu Próżne Tatuaże możesz umówić się w każdym momencie – 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Wybierz jeden z trzech wygodnych sposobów na zapisanie się.

  • Pobierz bezpłatną aplikację Booksy. Wyszukaj Próżne Tatuaże i umów się na spotkanie.
  • Odwiedź nasz fanpage na Facebooku i wybierz opcję „Zarezerwuj teraz”, znajdującą się na górze profilu.
  • Zapisz się przez stronę proznetatuaze.booksy.com.
W studiu przy Próżnej 5 – w samym sercu miasta – czekają na Ciebie doświadczeni tatuatorzy, dla których praca jest jednocześnie pasją. Jesteśmy wszechstronni, ale posiadamy również ulubione specjalności takie jak czarno-szary, realistyczny styl na bazie konturu czy sketchup. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat najciekawszych trendów w sztuce tatuażu. Zapewniamy najwyższy standard wykonania!
Nie od dziś wiadomo, że formuła ozdabiania swojego ciała sięga tysięcy lat. Śmiało można powiedzieć, że tatuaże w wielu cywilizacjach funkcjonowały niemal od zawsze. Budziły podziw i fascynowały. Tak jest również w XXI wieku. Na ulicach metropolii całego świata tatuaże stały się powszechne.  Za wieloma z nich kryją się często bardzo osobiste i ciekawe historie.
Doskonale wiemy, że dobranie interesującego i estetycznego wzoru to bardzo indywidualna decyzja każdego z naszych Klientów.  Na stronie proznetatuaze.pl – dzięki formularzowi kontaktowemu – zawsze można zadać nam dodatkowe pytania. Uzyskasz przydatną wiedzę, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w barwnym świecie tatuażu. Zapraszamy do wizyty w studiu Próżne Tatuaże!